Ozonowanie Łukęcin Rewal Pobierowo

Wytyczne dla obiektów noclegowych przed przyjęciem gości

Zobacz wytyczne GIS, które należy spełnić przed przyjęciem pierwszych gości po 4 maja 2020.

Celem wdrażanych procedur jest m.in. zwiększenie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia dla pracowników i gości hoteli/obiektów/pensjonatów itd.

Wytyczne ograniczają znacznie ilość gości w obiekcie oraz zwiększają koszty sprzątania o dezynfekcję. Nowe wymogi sanitarne z pewnością wpłyną na ceny noclegów.

Ile kosztuje kosztuje dezynfekcja apartamentu?

Metodę dezynfekcji należy dobrać stosownie do pomieszczeń oraz przedmiotów w nich się znajdujących. Cena jest uzależniona od wielu czynników m.in.: rodzaju powierzchni, architektury, wystroju wnętrza oraz oczywiście kubatury pomieszczeń. Dlatego zawsze prosimy osoby dzwoniące o szczegółowe informacje na ten temat – mówi pan Tomasz z Odkażamy.com.

My stosujemy głównie trzy metody dezynfekcji, które często łączymy. Pierwsza to dekontaminacja chemiczna, z wykorzystaniem specjalistycznych środków dezynfekujących.
Druga metoda polega na wypełnieniu pomieszczeń specjalnym gazem, który docierając do wszystkich zakamarków unieszkodliwia bakterie, wirusy i grzyby. Pozwala również usunąć przykre zapachy.
Trzecia metoda opiera się na oddziaływaniu promieniowaniem na powierzchnie. Jest to bardzo skuteczna metoda stosowana w placówkach medycznych, ale wymaga zachowania rygorystycznych zasad bezpieczeństwa.

Jeżeli chodzi o przykładowe ceny to np. cena ozonowania pokoju zaczyna się u nas od 50 zł, więc nie są to duże koszty. Oczywiście wystawiamy stosowane certyfikaty oraz faktury VAT, bo jesteśmy legalnie działającą firmą. Dla obiektów noclegowych w Łukęcinie i okolicy przygotowaliśmy atrakcyjne abonamenty i pakiety.

Ile trwa ozonowanie pokoju lub apartamentu

Na to pytanie jest trudno odpowiedzieć, ale niestety profesjonalne i skuteczne ozonowanie pokoju lub kwatery prywatnej musi trwać. Dodatkowo trzeba zachować niezbędne środki bezpieczeństwa. Taka usługa nie trwa mniej niż godzinę. Ozon musi zostać dokładnie rozprowadzony w pomieszczeniu i jego stężenie musi być odpowiednio wysokie – tłumaczy pan Tomasz z odkazamy.com

Jakie obostrzenia zostały nałożone na obiekty noclegowe od 4 maja 2020 r.

Wspomniane na początku ograniczenie osób mieszkających w obiekcie oraz zakaz odwiedzin to dopiero początek. Wytyczne szczegółowo określają pracę personelu i recepcji. Wszystkie wytyczne znajdziecie poniżej

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami serwisu odkazamy.com – dezynfekcja przestrzeni mieszkalnych i biurowych.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *