Plac zabaw w Łukęcinie

Do Łukęcina przyjeżdża wiele rodzin, dlatego plac zabaw w Łukęcinie jest szczególnie popularną atrakcją turystyczną dla dzieci.

Plac zabaw w Łukęcinie lokalizacja

Położony w rozwidleniu dróg Morskiej i Spacerowej plac zabaw jest ogrodzony, a wszystkie urządzenia posiadają niezbędne atesty. Plac znajduje się praktycznie w centrum Łukęcina, więc łatwo do niego dotrzeć. Można też iść stąd na spacer leśną ścieżką na plażę.

Atrakcje dla dzieci w Łukęcinie 

Plac zabaw dla dzieci w Łukęcinie jest mały, ale dzięki temu można łatwiej upilnować pociechy. Tu mogą się wyszaleć i beztrosko spędzić czas. Zwykle też wspólna zabawa jest okazją do poznania na wakacjach rówieśników z różnych zakątków kraju.

Atrakcje dla Dzieci plac zabaw.
Plac zabaw w Łukęcinie między ulicami Bajkową i Spacerową.

Atrakcje turystyczne w pobliżu placu zabaw

Polecamy: Warto odwiedzić z dziećmi Morskie Centrum Nauki w Dziwnowie. Dzieci samodzielnie wykonają eksperymenty, poznają tajemnice morza i ciekawostki historyczne. Zabawa dla całej rodziny zaledwie 7 km od Łukęcina.

Wypożyczalnia gokartów – wypożyczalnia działa w okresie letnim i oferuje różnego typu wózki napędzane  siłą ludzkich mięśni, popularnie zwane gokartami.

Siłownia zewnętrzna – siłownia pod chmurką jest ogólnodostępna i bezpłatna. Składa się z kilku maszyn ustawionych wzdłuż ulicy Spacerowej.

Skwer z ławeczkami w centrum Łukęcina – położony przy głównym skrzyżowaniu skwer z alejkami, ławeczkami i małą architekturą. Całości dopełniają rośliny ozdobne.

Wypożyczalnia rowerów – po drugiej stronie skrzyżowania można wypożyczyć rower i wyruszyć w fascynującą wycieczkę jednym z leśnych szlaków.

Plac zabaw w Łukęcinie opinie

Uwielbiam przebywać tu z dziećmi, szczególnie popołudniami, gdy po obiedzie szukamy chwili relaksu, po plażowaniu. Moje dzieci w wieku 3 i 5 lat dają upust swojej energii, a ja z mężem odpoczywamy w cieniu strzelistych sosen – zachwala pani Adrianna.

Często odwiedzamy plac zabaw, czasami kilka razy dziennie. Dla mnie najważniejsze jest, że jest to miejsce bezpieczne. Bezpłatne atrakcje dla dzieci w Łukęcinie można policzyć na palcach jednej ręki, dlatego szczególnie lubimy to miejsce – mówi pani Dorota.

Fajny plac zabaw, którego głównym atutem jest położenie. Stąd jest wszędzie blisko, a nasz pensjonat w Łukęcinie leży w odległości 200m od niego – podkreśla Adam.

Chętnie dowiemy się, co sądzicie o placu zabaw w Łukęcinie. Piszcie w komentarzach.

Podsumowując, warto się na plac zabaw w Łukęcinie i bezpiecznie spędzić czas z dziećmi. Dodatkowo można skorzystać z atrakcji w pobliżu. Z drugiej strony, gdy dzieci już się trochę znudzą, to wybierzcie się do Dziwnowa.