Mapa Łukęcina

Mapa Łukęcina nie jest zbyt skomplikowana, ponieważ Łukęcin jest małą miejscowością. Łukęcin położony jest nad samym morzem i terytorialnie należy do Gminy Dziwnów, ale sąsiaduje też z Pobierowem z Gminy Rewal. Mała miejscowość turystyczna słynie z ciszy i spokoju. W związku z charakterystycznym typem wybrzeża, wyznaczono pas ochronny i wszystkie zabudowania oddalone są od plaży o kilkaset metrów.

Plan Łukęcina

Łukęcin otaczają lasy, więc to idealne miejsce dla osób lubiących otoczenie przyrody i długie spacery. Atrakcje w Łukęcinie opierają się w większości na warunkach geograficznych.

Poniżej mapa Łukęcina

Jak doskonale widać Łukęcin to mała miejscowość skupiona wokół 3 ulic: Morskiej, Słonecznej i Spacerowej. W okolicach ulicy Bursztynowej skupia się część handlowo-gastronomiczna. Mapa Łukęcina uwzględnia też leśne ścieżki rowerowe.

Łukęcin mapa

Łukęcin z lotu ptaka

Zdjęcia Łukęcina z lotu ptaka ukazują piękno miejscowości. Równie malowniczy widok możecie zobaczyć od strony morza, gdzie strome klify w kolorze żółtym porasta bujna zielona roślinność, więc zestawienie kolorów idealne. Pamiętajcie, że do plaży trzeba dojść leśnymi ścieżkami, wiodącymi przez pas ochronny w administracji Urzędu Morskiego w Szczecinie.

Mapa Łukęcina widok z lotu
Południowa część Łukęcina z widok lotu ptaka. Część północna jest mocno zalesiona, więc na zdjęciu widać tylko las.