Parkingi Łukęcin

Parkowanie to często problem w nadmorskich miejscowościach, dlatego przedstawiamy Parkingi Łukęcin, czyli lokalizację parkingów i miejsc postojowych w Łukęcinie.

Największe Parkingi Łukęcin

Parkingi Łukęcin
Opłaty za parkowanie w Łukęcinie należy uiszczać w parkomatach w okresie sezonu.

W Łukęcinie jest kilka parkingów publicznych, na których należy uiszczać opłaty za parkowanie.

Parking gminny w Łukęcinie

Duży parking w Łukęcinie znajduje się przy głównym skrzyżowaniu z drogą wojewódzką 102. Parking wyłożony jest kostką ażurową. Parkowanie na nim jest płatne.

Miejsca parkingowe w Łukęcinie

Drugi parking, a konkretnie miejsca parkingowe znajdują się wzdłuż ulicy Spacerowej. Parkować pojazdy trzeba równolegle do jezdni.

Opłaty za parkowanie należy uiszczać w parkomacie w okresie od 15 czerwca do 15 września.  W przypadku nieuiszczenia opłaty parkingowej, trzeba zapłacić opłatę dodatkową.

Gdzie zaparkować samochód w Łukęcinie

Już na etapie szukania noclegów w Łukęcinie, warto zwrócić uwagę, czy wybrany obiekt oferuje bezpłatny parking. Ceny za parkowanie pojazdu mogą przekraczać 50zł/dobę, więc warto się upewnić czy i ewentualnie ile trzeba będzie płacić za parkowanie pojazdu. Duża część ośrodków wczasowych w Łukęcinie pobiera jednorazową opłatę za parkowanie pojazdu i to zdecydowanie rozsądne rozwiązanie.