Sklepy w Łukęcinie

Sklepy w Łukęcinie są czynne sezonowo, z wyjątkiem sklepu Lewiatan. Zobacz gdzie w Łukęcinie robić zakupy Biedronka Łukęcin

Czy w Łukęcinie jest Biedronka? To popularne pytanie, które pojawia się w internecie. W samym Łukęcinie nie ma żadnego sklepu wielkopowierzchniowego. Ze sklepów sieciowych jest Lewiatan i ABC. Najbliższe sklepy sieci Biedronka znajdują się w Dziwnowie i Pobierowie.

Lewiatan w Łukęcinie (sezonowy)
Sklep spożywczy w Łukęcinie przy ulicy Bursztynowej 9C. To chyba najlepiej zaopatrzony sklep w Łukęcinie. Wiele osób woli tu robić zakupy ze względu na brak kolejek oraz ciekawe promocje. Innym atutem są lokalne produkty oraz stoisko z warzywami. Sklep jest otwarty codziennie w godzinach 7-22.

ABC w Łukęcinie (sezonowy)
Sklep ABC znajduje się również przy ulicy Bursztynowej. W okresie wakacyjnym jest otwarty w godzinach 7-23. Jest to najdłużej otwarty sklep w Łukęcinie, często zakupy można zrobić, nawet po godzinie 23.

Sklep Spożywczy w Łukęcinie (sezonowy)
Sklep spożywczy Żabka przy rondzie w Łukęcinie. Czynny od 7 do 23. Sklep ciasny, ale ma wszystko co potrzeba. Żabka nie jest najtańsza, ale mają podstawowe produkty.

Market Dino Łukęcin

Market przy głównym skrzyżowaniu. Największym minusem tego sklepu są długie kolejki. Asortyment duży, jak to w markecie.