Powstaje nowy plac zabaw w Łukęcinie.

Nowy plac zabaw w Łukęcinie jeszcze przed świętami

Mamy dobrą wiadomość! Firma Dr Spil w najbliższych dniach rozpocznie montaż nowego placu zabaw dla dzieci.  Elementy zostały już przywiezione do Łukęcina i trwa demontaż starych urządzeń.

Już wkrótce najmłodsi mieszkańcy będą mogli cieszyć się konstrukcją, która zastąpi stary i wysłużony plac zabaw. Plac ze strefami dla młodszych i dla starszych dzieci ma stać się nowoczesnym i komfortowym miejscem spotkań oraz rekreacji dla całych rodzin. Wyposażenie będzie zachęcać do zabaw wielobarwną kolorystyką, a wszystkie jego elementy gwarantują bezpieczeństwo bawiących się maluchów.

Łukęcin będzie miał nowy plac zabaw
Konstrukcja placu zabaw gwarantuje bezpieczeństwo i wytrzymałość, tak by plac zabaw w Łukęcinie służył dzieciom przez długie lata.

Zakończenie montażu placu zabaw przewidziane jest jeszcze przed świętami.

Jak zaznacza radna Katarzyna Herdzik, szczególne podziękowania należą się Burmistrzowi Dziwnowa Grzegorzowi Jóźwiakowi oraz jego zastępcy Łukaszowi Dziochowi za przychylność i szybką realizację inwestycji.

O tym, że ta inwestycja pojawiła się w budżecie w ostatniej chwili pisaliśmy w grudniu tutaj.

Cieszy, że atrakcje dla dzieci w Łukęcinie powiększą się o nowoczesny plac zabaw. Z pewnością będzie długo służył mieszkańcom i turystom.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *