Majówka w Łukęcinie

Wystarczą trzy dni urlopu, by cieszyć się dziewięcioma dniami wolnymi. Zbliża się jedna z najdłuższych majówek w historii.

Pierwszy maja wypada w środę, więc biorąc 1 dzień wolnego w czwartek mamy 5 dni wolnego, ale jeżeli poświęcicie jeszcze 2 dni urlopu to majowy weekend może trwać aż 9.
Majówka to doskonała okazja do rozpoczęcia sezonu wiosenno-letniego. Wielu z was w tym czasie decyduje się na wypad za miasto, szukająć odpoczynku od zgiełku i codziennych problemów. Stawiając na relaks i wypoczynek warto wybrać się do mniej zatłoczonych miejscowości.

W Łukęcinie turystów systematycznie przybywa dlatego pierwsze sezonowe lokale zostały otwarte w ostatni weekend kwietnia. Poniżej przedstawiamy wykaz czynnych obiektów gastronomicznych i handlowych:
Smażalnia Rybka
Sklep spożywczo-monopolowy Lewiatan (całoroczny)
Restauracja „Bez Nazwy”
Kawiarnia „u Bogumilów”
Wojskowa grochówka na Morskiej
Ponadto czynny jest sklep przemysłowy „Krasnal”, sklepy z pamiątkami a dla maluchów gokarty. Warto odwiedzić nowo powstały plac zabaw stanowiący nie lada atrakcje dla dzieci. Jeżeli lubisz aktywnie spędzać czas, zwołaj znajomych i jedźcie na wycieczkę rowerową.

Majówka Łukęcin – atrakcje

Aby w pełni wykorzystać czas warto skorzystać z atrakcji organizowanych przez Gminę Dziwnów. Majówka rozpoczyna się tradycyjnie 1 maja. Na ten dzień zaplanowano regaty łodzi monotypowych w Dziwnowie oraz wielkie grillowanie, które kontynuowane będzie kolejnego dnia. 2go maja w Międzywodziu odbędzie się pochód 100 metrowej flagi ulicami miasta natomiast uroczyste obchody zaplanowane są jak zwyle na 3 maja w Dziwnowie.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *