Łukęcin dla Wojtka – udało się!

Niesamowita atmosfera, tłum uczestników i ogromny sukces akcji charytatywnej zorganizowanej dla czteromiesięcznego chłopca, który urodził się bez gałek ocznych na terenie naszego powiatu. Do przedsięwzięcia włączyli się także mieszkańcy Łukęcina.

Zorganizowano zbiórkę a przedmioty i pieniądze przekazano Gminnemu Ośrodkowi Kultury i Sportu w Golczewie, który koordynował całym przedsięwzięciem. Do akcji włączyli się nie tylko mieszkańcy ale przedsiębiorcy i turyści. Dzięki hojności uczestników dochód z wydarzenia w Golczewie wyniósł 26 297 zł zaś najwyżej wylicytowana rzecz pochodziła właśnie z Łukęcina. Voucher na weekendowy pobyt w jednym z hotelowych obiektów został sprzedany za 700 zł.

Wszystkim Ludziom dobrej woli serdecznie dziękuję w imieniu własnym oraz małego Wojtusia. To była naprawdę wielka mobilizacja – mówi organizatorka zbiórki w Łukęcinie. Są takie chwile kiedy czyjeś wsparcie jest niezbędne. Nieoceniony jest wkład mieszkańców, którzy wzięli udział w przedsięwzięciu. To wielka rzecz, móc zorganizować tego typu pomoc z osobami o tak wielkim sercu.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *