Zmiana organizacji ruchu w Łukęcinie

W związku z trwającą przebudową centralne części miejscowości, od 5 stycznia nastąpi zmiana organizacji ruchu w Łukęcinie.

Od 5 stycznia 2022 roku nastąpi zamknięcie ulicy Słonecznej na odcinku od numeru 14, 13C do numeru 10, 25 tj. od ośrodka Wrzos do Ośrodka Bajka. Nie będzie możliwości dojazdu do posesji na wyłączonym odcinku ulicy, a dojście do posesji będzie utrudnione. Zamknięcie odcinka ulicy Słonecznej wynika z zakresu prac, czyli przebudowy chodników, jezdni, odwodnienia i oświetlenia.

Dojazd do ul. Leśnej, ul. Uzdrowiskowej oraz części ul. Słonecznej, będzie możliwy przez las, drogą leśną. Należy zjechać z drogi wojewódzkiej 102 przed Łukęcinem (jadąc od strony Dziwnówka). Zjazd będzie oznakowany na drodze wojewódzkiej 102 na 35,4 km tablicą o objeździe. Należy skręcić na północ i wjechać w las. Szlaban na czas przejazdu będzie podniesiony. Utrudnienia będą trwały do kwietnia 2022 roku. Za powstałe w związku z tym niedogodności, uprzejmie przepraszamy.

Aktualizacja 08.02.2022 roku – Z uwagi na złą jakość nawierzchni leśnej drogi (spowodowaną większym ruchem samochodów oraz częstymi opadami deszczu), która stanowiła objazd do ulic: Leśnej, Uzdrowiskowej oraz części ulicy Słonecznej w Łukęcinie, przejazd przez las zostaje zamknięty. Od 8 lutego 2022 roku, dojazd do tych ulic (i znajdujących się przy nich posesjach) jest możliwy drogami wewnętrz miejscowości z zastrzeżeniem poruszania się jednym pasem w obie strony. Prosimy o zachowanie ostrożności.

Przypominamy raz jeszcze, aby nie korzystać już z objazdu przez las, z uwagi na zły stan nawierzchni leśnej drogi.


Opublikowano

w

przez

Tagi: