Zakończenie lata w Łukęcinie z KGW

W minioną sobotę odbył się ekologiczny festyn zrealizowany w ramach Programu Społecznik na lata 2019-2021 i zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Łukęcinie.

Zakończenie lata w Łukęcinie przebiegło pod znakiem ekologicznych gier i zabaw oraz animacji dla dzieci.  Projekt „NADMORSKA EKOWIOSKA” zorganizowało Koło Gospodyń Wiejskich w Łukęcinie, które złożyło wniosek i pozyskało środki w ramach Programu Społecznik 2019-2021 na mocy umowy podpisanej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego.

W trakcie wydarzenia wraz z dziećmi uczyliśmy się poprzez zabawę ,jakie znaczenie ma ochrona środowiska i jaki wpływ na Morze Bałtyckie mają zanieczyszczenia. Nie tylko dzieci i młodzież, ale także rodzice i seniorzy aktywnie uczestniczyli w zabawie, której zwieńczeniem była prelekcja, pokazy oraz warsztaty przygotowane przez Morskie Centrum Nauki w Dziwnowie.

Przypominamy, że KGW w Łukęcinie to nie tylko członkowie, ale również grono wspaniałych wolontariuszy, którzy nieustannie wspierają nas w naszych działaniach, a byli to tym razem:

Weronika Tałajkowska

Nicol Amrożewicz

Patryk Michalski

Gregor Konig

Zuzanna Pietrzak

Andrzej Pytel

Konrad Gwóźdź

Józef Rosinek

Zbigniew Kubiński

Barbara Kołodziej

Grzegorz Herdzik

Sławomir Zieliński

Aleksandra Kurowska

Dziękujemy wszystkim za frekwencję podczas naszej zabawy, za wspaniałe wspomnienia oraz za dostosowanie się do zasad bezpieczeństwa w trakcie wydarzenie. Dziękujemy naszym sponsorom za możliwość zorganizowania festynu, Morskiemu Centrum Nauki za pomoc merytoryczną oraz wolontariuszom, którzy pomagali nie tylko w trakcie festynu, ale i przygotowywali całe przedsięwzięcie oraz porządkowali teren po zrealizowanej zabawie.

KGW w Łukęcinie


Opublikowano

w

przez

Tagi: