Piknik Sportowy z Kołem Gospodyń w Łukęcinie

W sobotę w Łukęcinie Koło Gospodyń Wiejskich zorganizowało festyn dla mieszkańców i turystów. Za nami największa impreza tego lata w Łukęcinie.

Zabawa i wielkie emocje podczas festynu udzieliły się nie tylko najmłodszym. Rodzice ochoczo powierzali swoje pociechy animatorom, korzystając z możliwości wygrania różnego rodzaju nagród podczas konkursów. Pogoda, która z pewnością przyczyniła się do sukcesu imprezy, pozwoliła na zorganizowanie wydarzenia w malowniczej scenerii ulicy Bursztynowej. Nowa lokalizacja okazała się strzałem w dziesiątkę.

Dzięki pomocy wolontariuszy, mieszkańców oraz sponsorów udało nam się wspólnie dokonać wielkich rzeczy, nawet w tak trudnych dla nas czasach – podkreśla Radna Katarzyna Herdzik.

Największe podziękowania należą się Pani Weronice Tałajkowskiej, Pani Zuzannie Pietrzak oraz Pani Tamarze Zbiegień, które stworzyły koncepcje wydarzenia oraz czuwały nad jego prawidłową realizacją.

Cały cykl pięciu wydarzeń, w którym festyn sportowym jest trzecim, nie odbyłby się, gdyby nie nasz darczyńca Fundacja Orlen. Warto wspomnieć, że impreza całkowicie została zorganizowana przez Koło Gospodyń, które to dokonało wszelkiej staranności, aby czuwać nad bezpieczeństwem gości. Dbałość o zdrowie naszych mieszkańców oraz turystów było dla nas priorytetem.

Do naszego sukcesu przyczynili się również:

-Restauracja bez Nazwy

-Smażalnia Rybka

-Sklep Neptun

-Kawiarnia Churros

-Sklep Lewiatan

-Kawiarnia u Bogumiłów

-Gokarty na Spacerowej

-Sklep z pamiątkami przy ul. Słonecznej

-Lodziarnia przy „Och Bistro”

-Sklep Krasnal

Właściciele wspomnianych przeze mnie obiektów przekazali vouchery i bony, które posłużyły dodatkowo jako nagrody w konkursach – wyjaśnia pani Katarzyna. Naszymi wolontariuszami byli natomiast:

Katarzyna (członek), Radosław, Aleksandra i Bartek Kurowscy

Pan Andrzej

Zbigniew Kubiński

Tomasz Kołodziej

Małgorzata i Justyna Kowal

Katarzyna Pietrzak

Grzegorz i Danuta Herdzik

Ryszard Kubiński

Mieczysław Owczarek

Jakub Żach

Dziękujemy Panu Wiesławowi Żelkowi, Mirosławowi Jarosikowi, Pani Indze Wybierek, Właścicielom Restauracji Patio oraz właścicielom Baru Piramida za nieocenioną pomoc w organizacji.

Jestem przekonana, że pomysłowość i zaangażowanie Pań z Koła Gospodyń pozwoli nam na zorganizowanie w najbliższej przyszłości jeszcze nie jednego wydarzenia, których zdecydowanie brakuje w naszej miejscowości. Jestem dumna z mieszkańców, którzy tak ochoczo zaangażowali się w przebieg Festynu, za co serdecznie dziękuję z całego serca.


Opublikowano

w

przez

Tagi: