Zgoda nie wszystkim jest na rękę

Od kilku tygodni trwają próby skłócenia mieszkańców Łukęcina. Napuszczanie jednych na drugich trwa w najlepsze – list do redakcji.

Ewidentne kłamstwa są celowo rozpuszczane na terenie Łukęcina, a ludzie są napuszczani na siebie. Z każdym dniem ta krecia robota przybiera na sile. Na szczęście mieszkańcy Łukęcina nie są w ciemię bici i nie dają się nabrać na te działania rodem z PRL. Skłóconą społecznością łatwiej się manipuluje, więc nasz specjalista od mącenia ma w tym swój interes. Na szczęście czasy się zmieniają i to co działało w poprzednich latach, dzisiaj już nie jest skuteczne. Zmiany są nieuniknione.

Obecnie mamy internet, każdy może zweryfikować fakty, a i mieszkańcy słysząc że inna osoba „działa na jej niekorzyść” woli osobiście wyjaśnić sprawę, niż wierzyć plotkom.

Łukęcin to najmniejsza miejscowość gminy Dziwnów. Na stałe mieszka nas tu nieco ponad setka. Razem jesteśmy silni i możemy więcej. Ostatnie dwa lata pokazały, że w Łukęcinie mogą odbywać się ciekawe wydarzenia, powstawać nowe inwestycje i miejscowość może się rozwijać. Nie dajmy się podzielić, działajmy razem dla Łukęcina.

Imię i nazwisko autorki do wiadomości redakcji.


Opublikowano

w

przez

Tagi: