Atrakcje w Łukęcinie

Pogoda nad morzem na lato 2023

Mamy najnowsze prognozy pogody nad morzem na lato 2023. Sprawdź jaka pogoda nad morzem czeka nas w lipcu i sierpniu.

Jakie będzie tegoroczne lato nad morzem? Mamy już prognozy i są one bardzo korzystne. Wygląda na to, że przed nami cieple i słoneczne lato, z małą ilością opadów. Co najważniejsze po rekordowo ciepłej zimie, lato również nas nie zawiedzie.

Pogoda nad morzem czerwiec 2023

Zacznijmy od 6 miesiąca roku, chociaż warto również sprawdzić prognozę pogoda nad morzem majówka 2023. Pogoda nad morzem w czerwcu będzie typowo letnia, z dużą ilością dni słonecznych. Szczególnie wysokie temperatury mają pojawić się w drugim i trzecim tygodniu czerwca. Koniec miesiąca będzie chłodniejszy i bardziej deszczowy.

Pogoda nad morzem lipiec 2023

Początek lipca będzie chłodniejszy i deszczowy. Poprawy pogody należy spodziewać się po 7 lipca i wtedy wróci do nas prawdziwe lato. Na plaży będziemy mogli się wylegiwać aż do ostatnich dni lipca, gdy pogoda na kila dni zacznie przypominać tą z początku miesiąca.

Pogoda nad morzem sierpień 2023

Sierpień będzie bardzo podobny do lipca, a pochmurnym i chłodniejszym początkiem i deszczową końcówką. Jak na sierpień nad morzem, pogoda będzie wyjątkowo ładna. Należy spodziewać się sporo słońca oraz wysokich temperatur. Sierpień nad morzem to dobry termin na zaplanowanie urlopu nad morzem.


Opublikowano

w

,

przez

Tagi: