Morskie Centrum Nauki zaprasza

W tym roku plażowa pogoda to towar deficytowy. Co robić w Łukęcinie, gdy nie ma pogody? Oto jedna z propozycji.

Jeżeli odwiedziliście już wszystkie atrakcje w Łukęcinie, czas rozejrzeć się po okolicy. My polecamy rozpocząć od wizyty w Morskim Centrum Nauki w Dziwnowie. Z pewnością dowiecie się wielu nowych rzeczy i miło spędzicie czas.

Czym jest Morskie Centrum Nauki Dziwnów

MCN Dziwnów to wystawa tematyczna poświęcona historii i tajemnicom regionu. Poznacie tutaj zawiłą historię tych ziem w tym przebieg najtajniejszej operacji wywiadu PRL.

Nie samą historią człowiek żyje

Morskie Centrum Nauki w Dziwnowie to również doświadczenia i ciekawostki związane z morzem. Poznacie pracę rybaków lub sprawdzicie się w roli rozbitków. Czy poradzicie sobie na tratwie ratunkowej?

Tajemnica bałtyckiego złota

Bursztyn, nazywany jest złotem Bałtyku. Jak go rozpoznać? Gdzie i kiedy szukać jantarów? Jak go skutecznie poszukiwać? To tylko część pytań, na które znajdziecie odpowiedź. Zobaczycie ciekawe okazy bursztynu i poznacie wiele ciekawostek.

Morskie Centrum Nauki Dziwnów – informacje

Morskie Centrum Nauki Nautica Park w Dziwnowie znajduje się przy ulicy Parkowej 6a. Zwiedzanie odbywa się z przewodnikiem i trwa około 90 minut. Wejścia odbywają się o godzinach: 10:00, 12:00, 14:00, 16:00 18:00. W tym roku wymagana jest rezerwacja telefoniczna. Więcej informacji znajdziesz na stronie Morskie Centrum Nauki.


Opublikowano

w

przez

Tagi: