Każdy mieszkaniec Łukęcina dzięki KGW otrzyma maseczkę

Koło Gospodyń Wiejskich w Łukęcinie już od kilku tygodni szyje maseczki ochronne dla mieszkańców Łukęcina. Dzięki temu, że dziewczyny pomyślały o tym już dawno, maseczkę otrzyma każdy mieszkaniec, który się po nią zgłosi.

Praca nad zabezpieczeniem mieszkańców w dobie epidemii trwa w domowym zaciszu od kilku tygodni. Dzisiaj mamy już maseczki dla każdego mieszkańca Łukęcina a nadwyżki są przekazywane do różnych instytucji.

Początkowo szyliśmy z zapasów Koła Gospodyń Wiejskich, ale te szybko się skończyły. Wtedy pojawili się wspaniali mieszkańcy, którzy podarowali nam tkaninę. Z tego miejsca chciałybyśmy podziękować wszystkim ludziom dobrej woli, którzy wspierają nas w tej walce. Szczególnie podziękowania należą się kierownictwu Ośrodka Bryza w Łukęcinie, dzięki którym wznowiłyśmy prace.

Nasza decyzja, by w pierwszej kolejności zadbać o mieszkańców, była słuszna. Dzięki temu możemy już dzisiaj zaopatrzyć w maseczki wszystkich naszych mieszkańców, jeszcze przed wprowadzeniem obowiązku noszenia maseczek.

Największy problem jest z gumką do maseczek, gdyż jest praktycznie nie do zdobycia. Jeżeli ktoś posiada i chciałby przekazać, to chętnie przyjmiemy.

Cieszymy się z waszego odzewu i z tego, że tak chętnie przyjmujecie od nas maseczki. W końcu robimy to dla naszego wspólnego dobra.

Mieszkańcy, którzy jeszcze nie otrzymali maseczki, mogą się zgłaszać do Katarzyny Herdzik pod numer tel. 739 000 109.

Tymczasem zabieramy się do dalszej pracy i liczymy na to, że będziecie wspierać nas jak dotychczas, nie tylko materialnie, ale i ciepłym słowem. Stokrotne dzięki Łukęcin!

Z pozdrowieniami i życzeniami zdrowia Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Łukęcinie


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *