Jarmark w Łukęcinie okazał się wielkim sukcesem

Nadmorski Jarmark Bożonarodzeniowy w Łukęcinie zaskoczył nawet organizatorów. Frekwencja dopisała, a sam pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę.

Koło Gospodyń Wiejskich w Łukęcinie i Agencja Reklamowa HDi vision z Dziwnowa zorganizowali największą od lat imprezę w Łukęcinie.

Jak podkreśla radna Katarzyna Herdzik – pomysłodawczyni jarmarku, początkowo wiele osób podchodziło sceptycznie do powodzenia tej imprezy. Dzisiaj chyba nikt nie ma wątpliwości, że impreza okazała się wielkim sukcesem Łukęcina. Od samego początku zakładaliśmy, że będzie to impreza cykliczna, dlatego już dzisiaj zapraszamy na przyszły rok. Już teraz mogę zdradzić, że II Nadmorski Jarmark Bożonarodzeniowy w Łukęcinie planujemy na 17-18 grudnia 2022r.

W listopadzie spotkałam się z paniami Martą Miodońską i Aliną Cygal-Sobhi z KGW i przedstawiłam pomysł na organizację jarmarku. Panie, na które zawsze można liczyć, podeszły z dużym entuzjazmem do mojej propozycji, a w trakcie dyskusji powstał szczegółowy plan działania. Dzięki pomocy panów Grzegorza Herdzika, Sławomira Zielińskiego i Radosława Kurowskiego wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, a ulica Bursztynowa nabrała świątecznego wystroju. O produkcję wydarzenia i promocję zadbała firma HDi vision – Reklama nad morzem.

Przed organizatorami pojawiło się wiele problemów natury technicznej, z których największym był brak możliwości zamknięcia ruchu na ulicy Bursztynowej (ze względu na trwającą przebudowę centralnego skrzyżowania). Należy tu zaznaczyć, że Koło Gospodyń Wiejskich w Łukęcinie działa bardzo prężnie, a przez 3 lata swojej działalności zdobyło cenne doświadczenie w organizacji większych wydarzeń.

Mamy nadzieję, że bawiliście się Państwo dobrze na naszym jarmarku i choć trochę przyczyniliśmy się do budowy świątecznego nastroju. Zapraszamy za rok. Obiecujemy, że będzie jeszcze lepiej – zapewniają zgodnie panie Katarzyna, Marta i Alina.


Opublikowano

w

,

przez

Tagi: