Co warto zobaczyć w ten weekend

Planując weekendowy wypad nad morze warto zobaczyć, co dzieje się w okolicy i nie ominąć najciekawszych wydarzeń.

Łukęcin jest doskonałym miejscem na spokojny weekend we dwoje, relaksujący urlop czy rodzinne wczasy na rowerze. Prócz odpoczynku warto znaleźć chwile czasu i skorzystać z atrakcji, które zostały przygotowane na ten weekend w gminie Dziwnów.
Niejednokrotnie planujemy wyjazdy biorąc pod uwagę imprezy, które mogą nam dostarczyć niezapomnianych wrażeń. Nadmorskie miejscowości co raz bardziej starają się, by nie tylko latem zaproponować turystom i mieszkańcom rozrywkę. Przedstawiamy Państwu wybrane imprezy nad morzem, które warto zobaczyć.

Piątek:
Koncert „Muzyczny Koktajl Polskiej Piosenki” (Skwer Przyjaźni – park przy skrzyżowaniu ul. Sienkiewicza i Kochanowskiego w Dziwnowie)

Sobota:
-70-lecie powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Dziwnowie(rozpoczęcie o godzinie 10:00, główne obchody i atrakcje w Ośrodku Sportów Wodnych ul.Słowackiego 15 w Dziwnowie)
-Turniej Tańca Sportowego w dziwnowskiej hali sportowo-widowiskowej (ul.Reymonta 10). Rozpoczęcie o godzinie 10:00.
– Mecz LKS Wybrzeże Rewalskie Rewal- Masovia Maszewo – 14:00 boisko przy ul. Leśnej 3 w Niechorzu

Niedziela
Festyn w Łukęcinie – Aktywna niedziela międzysołecka. Rywalizacja sołectw, gry i zabawy przy muzyce, ognisko z kiełbaskami, Bubble Ball i wiele innych atrakcji. Rozpoczęcie godzina 15:00 ul. Morska przy parkingu miejskim.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *